Přihlásit / Zaregistrovat se

Login
Heslo

Profil autora

dzulie
(profil autora)

dzulie

Fyzicke testy

Ahoj,studuju na PA a po skole bych se chtela hlasit k PČR. Absolvoval ted nekdo fyzicke testy? Jak probihaly? Od spousty lidi slycham,ze jsou "jednodussi",ale nechci podcenit pripravu. Jak treba v Praze hodnoti kliky?


Komentáře k článku nevyjadřují názor majitele resp. provozovatele stránek, jejich obsah není upravován. Příspěvky však mohou být smazány, pokud budou vulgární, xenofobní, rasistické či budou v rozporu s právním řádem ČR.
Odkazy vkládejte bez "http://", jinak se váš příspěvek z důvodu ochrany proti spamu nezobrazí.

jméno
heslo


Děkuju za odpověď. Chápu to, že to je vcelku náročnější. Tak doufám,že až se budu hlásit,tak dostanu někoho v pohodě.
14:51:21 30. 11. 2017Špatný komentářDobrý komentář

0         0

Ahoj, klik tak jak je stanovený zavaznym pokynem probiha timto způsobem. Ruce na šířku ramen začina se nahore s propnutýma rukama a konči s hrudnikem tesně u země. Pokud je klik proveden jinak, neměl by se počitat. U nas v Praze platí takova ticha dohoda, ze divkam počitame klik, pokud jdou ruce do praveho uhlu. ( Ono se to totiz diky anatomickym odlišnostem žen jinak tezko hodnotí :-) No a samozrejmě také zaleží na tom, který instruktor ti počita. Lidé nejsou počitace, kazdý ma maličko jine požadavky. Na zavěr upozorňuji, ze testy se dělají v celé baterii. Tedy člunkovy běh, kliky, celomotoricky test a běh. Takze se únava hromadí a není to tak lehke splnit jako jednu samostatnou disciplinu.
18:33:46 29. 11. 2017Špatný komentářDobrý komentář

1         0